Hakkımızda - LİDER KESİCİ TAKIM TEKNOLOJİLERİ

İçeriğe git

Ana menü:     
                   2005-2015 Yılları arası kesici takım sektöründe ürün satışı ve teknik destek odaklı çalışan SERCAN AYDIN ve HASAN LASTİKCİ talaşlı imalat sektöründe 10 yılı aşkın bir zaman hizmet vermiştir.Bu zaman zarfı içinde edindiği bilgi ve tecrübeleri tek bir çatı altında toplayarak, 2015 yılı itibariyle LİDER KESİCİ TAKIM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.  şirketini kurmuşlardır.


            2015 yılı itibariyle kurulan LİDER KESİCİ TAKIM TEKNOLOJİLERİ öncelikleri arasında daima yenilikçi fikir ve çalışmaları, günümüz teknolojisi ile üretilen en yeni ürünleri, sektördeki veririmliliği artırmak amaçlı edindiği tecrübe ve bilgileri müşterilerine sunarak, herzaman müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firmadır.Daima satışını yaptığı ürünlerin arkasında duran, konusunda uzmanlaşmış teknik kadrosu ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.


            Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan LİDER KESİCİ TAKIM TEKNOLOJİLERİ sektörde beğenilerek kullanılan bir çok markayı bünyesinde bulundurmaktadır.Bu ürünler arasında  COBALT,  VERGNANO, SMOXH, MTE, İZELTAŞ, WÖLKEL, TAKIMSAŞ, AKKO, MBC, TEKNİK, DANDREA, MİTUTOYO, GERARDİ ,İZAR, SKODA, ASİMETO, AUTOGRİP, MASTERCUT, KINEX, SHOWA, KRASNİC, POLDİ, BİSON, TOSSVITAVY, ZPS, HARLİNGEN, SWİSSTOOL,  VERTEX, ROPESAN, gibi dünya markası ürünlerin satışını yaparak,çözüm odaklı en uygun ürünleri müşterileri ile buluşturmaktadır.
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön